Kviečiame į mokymus PDF Spausdinti El. paštas
KPF Leader Lietuvos Leader Kauno r. vvg

 

Kauno rajono vietos veiklos grupė potencialiems vietos projektų pareiškėjams organizuoja mokymus:

 

Gruodžio 13 d. – „Verslo plano rengimas“. Mokymus ves Evaldas Serva, ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto, Ekonomikos, apskaitos ir finansų instituto lektorius. Mokymų pradžia 9.00 val., pabaiga - 17 val. Mokymuose bus supažindinama su verslo plano rengimo principais ir kita būtina informacija.

Dalyvių skaičius ribotas, registracija vykdoma el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu: 8-37 436002 iki gruodžio 12 d. 11 val.

 

Gruodžio 20 d.– „Socialinio verslo kūrimas ir plėtra“. Mokymus ves Rimantas Čiūtas, ASU Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko Kaimo regioninės plėtros centro vadovas. Mokymų pradžia 9.00 val., pabaiga - 17 val. Mokymuose bus išgryninta socialinio verslo koncepcija, jo kūrimo eiga ir plėtros galimybės.

Dalyvių skaičius ribotas, registracija vykdoma el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu: 8-37 436002 iki gruodžio 16 d. 15 val.

Visi mokymai vyks Nemuno g. 14, 2 aukšte, Rokai, Kauno r.

Seminarų programa pateikta www.kaunorvvg.lt/lt/dokumentai. Renginių metu bus organizuojamos dvi kavos/arbatos pertraukos ir pietūs. Seminarai nemokami. Kviečiame dalyvauti.