Warning: Creating default object from empty value in /home/overslas/domains/1.kaunorvvg.lt/public_html/plugins/system/advancedmodules/modulehelper.php on line 320
2013-10-08. Ekologinis žygis, skirtas Pasaulinei turizmo dienai PDF Spausdinti El. paštas
KPF Leader Lietuvos Leader Kauno r. vvg Kauno r. vvg

P. ir J. Mašiotų palikimo puoselėtojų draugija, įgyvendindama projektą „Kačerginės bendruomenės sutelkimas miesteliui savitų kultūrinių rekreacinių tradicijų formavimui ir puoselėjimui“, rugsėjo 28 dieną pakvietė į Ekologinį žygį, kuris buvo skirtas Pasaulinei turizmo dienai. Šiuo žygiu kačerginiečiai stengėsi atkreipti dėmesį į ekologinio vandens turizmo galimybes Nemunu. Šių metų Pasaulinės turizmo dienos šūkis „Turizmas ir vanduo saugant mūsų bendrą ateitį“. Tad žygio dalyviai valtimis pirmiausiai nuplaukė iki Kulautuvos, čia susipažino su šiame miestelyje įgyvendintais projektais, viešomis erdvėmis ir paskutinių metų pokyčiais kurortinėje Kauno rajono vietoje, kuri savo aplinkomis panaši į Kačerginę.

Vėliau plaukimą dalyviai pratęsė nuplaukdami dar keletą kilometrų iki Jadagonių kaimo. Čia išsilaipinę dalyviai pėsčiomis nuėjo iki šiame kaime įsikūrusios „Pagonijos uolos“ stovyklavietės, kur papietavę išklausė Skirmanto Paukščio paskaitos apie ekologinį turizmą, jo galimybes Kauno rajone, taip pat buvo pristatyta keletos ekologinių žygių pavyzdinės programos. Po šių mokymų žygio dalyviai pasiskirstė į komandas ir išbandė jėgas orientavimosi varžybose bei kitose sportinėse ir pramoginėse rungtyse.

Renginio pabaigoje visi dalyviai prie laužo apibendrino žygio rezultatus, aptarė ekologinio turizmo galimybes Kačerginėje skirtingais metų laikais.

P. ir J. Mašiotų palikimo puoselėtojų draugijos informacija